Strona główna Polsat 2, Niedziela godz. 20:45

Odcinki

Odcinek 1

Zaginęła młoda dziewczyna - wyszła z przyjaciółmi na dyskotekę i tam widziano ją po raz ostatni. Zrozpaczeni rodzice rozpoczynają poszukiwania. Najpierw udają się na policję, tak poznajemy Annę, młodą ambitną policjantkę. Aby wykorzystać wszystkie szanse na odnalezienie córki, rodzice zwracają się o pomoc do wróżki Małgorzaty. Kiedy dzięki swoim parapsychologicznym umiejętnościom Małgorzata wpada na trop, rodzicom dziewczyny udaje się namówić Annę, by przyjęła pomoc jasnowidza. W ten sposób Małgorzata i Anna poznają się i wspólnymi siłami próbują odnaleźć zaginioną.

 

Odcinek 2

I znowu drogi Anny i Małgorzaty się przecinają. Znów ktoś zaginął, znów zrozpaczeni bliscy chwytają się metod racjonalnych i nieracjonalnych, by dowiedzieć się, co się z nim stało. Małgorzata i Anna spotykają się przypadkiem u zrozpaczonego chłopaka, który szuka swojej dziewczyny. To przypadek czy PRZEZNACZENIE? Małgorzata i Anna przechodzą na „ty”. Dzięki wspólnemu wysiłkowi wróżki i policjantki udaje się rozwiązać zagadkę, niestety dziewczyna już nie żyje, udaje się odnaleźć ciało dziewczyny ale wkrótce wykryć sprawcę jak się okazuje morderstw kolejnych trzech kobiet, a motywem zbrodni okazuje się być miłość i zazdrość. Współpracując, bohaterki poznają się bliżej i od tej pory ich relacja będzie się zacieśniać.

 

Odcinek 3

Wieloletnia przyjaciółka Anny ma problem emocjonalny. Ku jej zaskoczeniu Anna proponuje jej, by skorzystała z usług wróżki Małgorzaty. Wkrótce również sama Anna przychodzi do Małgosi po poradę w sprawie kryminalnej którą właśnie prowadzi. To już nie przypadek, że znowu zaczynają wspólnie działać. W tym momencie następuje punkt zwrotny w relacji Małgorzaty i Anny.

 

zobacz więcej