Strona główna Polsat 2, Niedziela godz. 20:45

W Mediach

Pierwszy kryminał z serii Przeznaczenie!

W łazience jednego z warszawskich hoteli znalezione zostają zwłoki przystojnego studenta historii sztuki. Komisarz Krzysztof Sołecki rozpoczyna śledztwo. Przy ciele mężczyzny znajduje plecak i dokumenty młodej dziewczyny, Karoliny, która w naturalny sposób staje się pierwszą podejrzaną. Okazuje się, że w tym samym czasie zaginęła jej przyjaciółka Ewa. Co łączy obie sprawy? Czy oprócz morderstwa w grę wchodzi również porwanie? Czy któraś z dziewcząt mogła dokonać zbrodni? Jaki związek ze sprawą ma tajemniczy naszyjnik, który Ewa dostała od ukochanego, a który wydaje się przedmiotem pożądania przynajmniej jeszcze jednej osoby? Sołecki nie ma łatwego zadania. W dodatku na prośbę ojca zaginionej do sprawy włącza się… wróżka. Czy Małgorzata Trzaskoma będzie mogła pomóc policji?

 

Polsat

Ezo TV

Materiał udostępniony dzięki życzliwości EZO TV i Małgorzaty Trzaskomy

Interia.tv

Prawdziwa wróżka w serialu! W nowym serialu "Przeznaczenie" parapsycholog Małgorzata Trzaskoma gra samą siebie. Jej nadprzyrodzone zdolności pomagają policji w wyjaśnianiu kryminalnych zagadek. Warto dodać, że scenarzyści serialu oparli się w swojej pracy na osobistych przeżyciach pani Małgorzaty. Zobacz video

Źródło: Interia.tv

Sesja fotograficzna

Materiał dostępny na oficjalnej stronie serialu DZIĘKI UPRZEJMOŚCI Interia.tv

Źródło: Interia.tv

Interia.tv

Niekonwencjonalna pani komisarz. W nowym serialu "Przeznaczenie" Magdalena Nieć zagra policjantkę, która wsparcia w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw kryminalnych będzie szukała u... wróżki. Aktorka przyznaje, że w życiu prywatnym również wierzy w moc parapsychologii. Zobacz video

Źródło: Interia.tv

Onet.pl

"Przeznaczenie", serial z gatunku mystery crime, wyprodukowany został w prawdziwie amerykańskim stylu. Inspiracją dla jego twórców jest doświadczenie zawodowe Małgorzaty Trzaskomy, autentycznej wróżki z 20-letnim stażem. Prawdziwe historie i problemy, z jakimi zwracają się do niej ludzie oraz jej relacje ze stróżami prawa stały się inspiracją dla scenariusza serialu. Oryginalna tematyka, wartka akcja, wyraziści bohaterowie i aura tajemnicy sprawiają, że "Przeznaczenie" ma szansę zainteresować bardzo szeroką widownię. Kobiety znajdą w nim historie ważne społecznie, mężczyźni z pewnością docenią świetną muzykę i dynamicznie zmontowany obraz. Małgorzata Trzaskoma gra w serialu samą siebie. Swoje nadprzyrodzone umiejętności wykorzystuje nie tylko po to, by udzielać wsparcia i rady zwykłym ludziom. Często wspiera ambitną policjantkę Annę Sarnowicz (Magdalena Nieć) i panią prokurator Martę Lichotę (Aldona Orman) w rozwiązywaniu spraw dziwnych, nietypowych i zagmatwanych.

Serial wyprodukowała AB Film Production. Reżyserem jest Mariusz Palej. "Przeznaczenie" będziemy mogli oglądać od 4 marca, w każdy czwartek o godz. 23.00.

Źródło: Onet.pl

Wirtualnemedia.pl

Trzecia z produkcji - „Przeznaczenie” pokazywać będzie historie ludzi, inspirowane prawdziwymi sprawami, którymi zajmowała się w swojej praktyce wróżka Małgorzata Trzaskoma. Zagra ona w serialu samą siebie, a w pozostałych rolach widzowie zobaczą Magdalenę Nieć w roli policjantki i Aldonę Orman jako panią prokurator. Pomagać będą one wróżce w rozwiązaniu problemów ludzi, którzy się do niej zgłaszają. Emisja serialu wyprodukowanego przez firmę AB Film Production w czwartki o 23.00 począwszy od 4 marca br.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

czytaj więcej